Apie mus

Mūsų kompanija įgyvendina Jūsų lūkesčius ir planus nuo pradžios iki pabaigos – nuo sklypo paruošimo statybos darbams iki to jausmo, kai raktas kišenėj. Teikdami gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statybos ir renovacijos paslaugas, visus darbus tvirtai laikome savo rankose, todėl laiku įvykdom individualius, lanksčius ir Jums labiausiai tinkančius sprendimus. Nuolat domėdamiesi inovatyviomis technologijomis  statybų srityje, galime Jums pasiūlyti ekonomiškus ir kokybiškus statybų sprendimus. Be to, mes suprantame, kad gamtos ištekliai ne begaliniai, kaip ir žmogaus sveikata, todėl nuolat domimės, kaip sukurti kuo natūralesnį ir sveikesnį būstą Jums.

Mes dirbame pagal taisykles

Mes dirbame griežtai laikydamiesi statybos taisyklių. Todėl užtikriname sklandų darbą statybų metu, rūpinamės saugumu ir išvengiame statybos klaidų. Kuo tiksliau suplanuojame Jūsų investicijų poreikį, finansinių resursų balansą ir užtikrinam statybos proceso eigą.

Esame pastatę ir įrengę

Esame pastatę ir įrengę virš dvidešimt gyvenamųjų namų, renovavę virš trisdešimt kitų pastatų Klaipėdoje, Palangoje, Šventojoje, Karklėje, Gargžduose ir kitose Klaipėdos apskrities vietovėse. Suprantame, kad tik patenkintų klientų rekomendacijos ir atsiliepimai apie mus, ryžtingai veda mus į priekį.